Zacznij tutaj!

O co w ogóle chodzi z tym całym Islandzkim Farmerem?

Cześć! Miło że do nas wpadłeś, jesteśmy Kasia i Grzesiek, a tak się prezentujemy wizualnie:

A dokładniej ujmując, tak się prezentujemy w strojach odpowiednich na Islandię! Dlaczego tyle szumu o tej Islandii i po co to wszystko? Otóż, we wrześniu 2015 roku podjęliśmy spontaniczną decyzję, że rzucamy nasze dotychczasowe, monotonne życie w Polsce i wyruszamy zwiedzić ten odległy i tajemniczy kraj. I tak oto wyjechaliśmy pracować dla zupełnie obcych nam ludzi, a naszą pracą było utrzymanie ponad 120 sztuk (do dzisiaj pozostaje to wielką tajemnicą, ile ich tak naprawdę jest) bydła przy życiu, wydojenie części z nich i zapewnienie im komfortowych warunków do życia. Ok, ale nie zdradzamy wszystkich szczegółów – wszystkiego dowiesz się, czytając naszego bloga!

Mamy nadzieję, że czas jaki spędzisz na lekturze naszych tekstów, będzie dla Ciebie bardzo miłym doświadczeniem, a być może i Ty postanowisz zrobić coś szalonego w swoim życiu, tak jak my 🙂

Co warto zrobić, by w pełni rozpocząć swoją przygodę z naszym blogiem? Koniecznie zapisz się do naszego Farmerskiego Newslettera, zrobisz to w poniższym formularzu, a dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z nowościami na naszej stronie:

Następnie, proponujemy zacząć lekturę naszego bloga od pierwszego posta, dzięki czemu poznasz naszą historię: kliknij

A jeśli chcesz do nas napisać, oto nasz adres: napiszdonas@islandzkifarmer.pl

Baw się dobrze!